14. 2. 2010

Crusader AA Mk.III. díl 3

Věž má již skoro hotový interier (tedy tu část, která je v horním díle). Většina detailů je z leptů Eduard a kabeláž z olověného drátku. Moc toho stějně nebude vidět. Ještě tam chybí:
  • vnitřní osvětlení (lampy budou na koncích těch drátků)
  • brašny (ze stavebnice), ale až po nabarvení
  • píst ovládání elevace kanonů + tlakové hadice
  • polstrování na hranách stropu věže
  • lafetace kanonů
Prostě už jen samé drobnosti.Takto vypadá věž nasazená na spodní díl. Ten už vypadal i líp, jenže pak se ukázalo, že systém ovládání věže je ve skutečnosti trochu jiný, a tak jsem ho vyoperoval a musím ho znovu vytvořit. Po obou stranách sedačky střelce budou ješte 2 držáky se zásobníky nábojů a 2 další budou na podlaze věže vpředu. Kopie bubnových zásobníků se mi už doma začínají množit.
Plus samozřejmě nějaká ta kabeláž a válcovitý kryt na podlaze přesně uprostřed.Poslední obrázek je spodek korby těsně před přilepením vrchího dílu. Chybějící detaily (batohy, polní lahve apod.) tam dolepím až později.Láhve se stlačeným CO2 (k hašení požáru v motorovém prostoru) asi ve skutečnosti nebyly červené, ale aspoň trochu oživily barvy interieru. Co bylo opravdu uloženo vpředu v prostoru vedle řidiče se asi už nikdy nedozvím.

Žádné komentáře: