5. 4. 2009

Bantam BRC-40, 2. pokračování

Jen malý pokrok ve stavbě (malý ve smyslu mála fotek, stavba pokračuje celkem rychle). Vozidlo je skoro hotové, chybí mu jen sedačky a přední skla. Zatím je v základním nástřiku mixem Tamiya a zesvětlením. Spodek je nasříkán mou oblíbenou hnědou XF-10.To, co jsem časově ušetřil při stavbě vozidla, jsem věnoval figurkám. Rád bych sem dal pár fotek, na kterých by byl vidět postup malování, ale jakmile je vyfotím, výsledek je tak hrozný, že radši ne. Takže jen jedna fotka. Úplně hotová není ještě ani jedna figurka, i když nejblíže k tomu má asi regulovčice. Všechny figurky chci nakonec stříknout matným lakem, protože po olejových barvách jsou hodně lesklé.Seržant (s lodičkou na hlavě) bude mít v ruce samopal, který ale musím upravovat, protože mu ho jinak nedokážu nasadit.
Na obrázku chybí ještě řidič. S jeho stavbou (resp. přilepením horních končetin) jsem čekal, až budu mít hotové vozidlo. A dobře jsem udělal, protože bez dalších "chirurgických" zákroků by nemohl držet volant. Momentálně má už ruce přilepené (podle volantu), ale musím vytmelit a domodelovat rukávy v podpaží.

2 komentáře:

Matej "KaVečko" Paluda řekl(a)...

Figúrky perfektné (ticho závidím), aj nástrek moc pekný, len ten odtieň sa zdá z fotiek skôr pieskovo hnedý než zelený. Ale myslím, že to je skôr fotkami. Teším sa na ďalší postup!

Vrabec řekl(a)...

Tiež som zvedavý na ten odtieň ... počkáme si na lesklý lak ten to ukáže čo je zač :lol: